Alev Ağacı

Üye ol / Giriş yap
×

Alev Ağacı

Photinia serrulata red robin

KARGO BİZDEN ! Alev Ağacı
Ürün No143
Ürün İsmiAlev Ağacı
Latince İsmiPhotinia serrulata red robin
KategorisiÇalı Türleri
Stok Miktarı500
Boy100-120 cm
Çap20-30 cm
KapSaksı
Perakende fiyat 50.00
2 adet için birim fiyattır
Toptan fiyat 40.00
10 adet için birim fiyattır

Fiyatlara KDV dahil değildir !

BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN
Alev Ağacı
Yorumlar
Kargo

Alev Ağacı ya ağaç ya da çalı şeklinde gelişen, 3 - 15 metre boya varan ve dengesiz bir tac geliştiren bir bitkidir. Karşılıklı dizili yaprakların kenarı düz ve ya hafif tırtırlı olup, türüne göre 3-15 cm uzunlukta ve 1,5-5 cm genişliktedir.

Herdem yeşildir, bazı türleri ama yapraklarını döker. Photinia erken yazda sık duran salkımlarda çiçekler geliştirir. Her çiçeğin çapı 5-10 mm'eye varır ve 5 tane beyaz yuvarlak çiçek yaprağından oluşur. Çiçekler hoş bir koku yayar. Ufak elma formundaki meyveleri 4-12 mm kutura varan meyveleri bolca gelişir. Meyveler sonbaharda olgunlaşır ve kışa kadar tek tük ağacın üzerinde görülür.

Meyveler kuşlara besin kaynağı oluşturmaktadır, tohumlar kuşların dışkılarından böylelikle yayılır.Klasik Photinia cinsine Asyanın sıcak bölgelerinde Himalayadan doğuda Japonyaya güneyde ise Hindistan ve Taylandta kadar rastlanan türler aittir.

alev çalısı,alev ağacı,çalı türleri,Photinia fraseri 'Red Robin'alev ağacı fiyatları,satılık alev ağacı,satılık alev çalısı,alev çalısı fiyat,alev ağacı satışı,alev ağacı satış,alev ağacı fiyat,alev ağacı fidanı,alev ağacı fidanı satış,alev ağacı bitkisi,alev ağacı,alev çalısı satış,alev çalısı fiyati,alev çalısı,bitkisi,alev bitkisi,alev çalısı fiyatları,alev çalısı,alev bitkisi

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×