Bonsai BodurAteş

Pyracantha coccinea nana

Ürün No: #001234
Boy
20-30 cm
Çap
15-20 cm
Kap
Saksı
Stok
20
Adet Kargo Birim Fiyatı Birim Fiyat Toplam
1 adet (Kargo Bizden) 354,00 TL 354,00 TL
354.00 TL
* Fiyatlara KDV dahildir.
* Sipariş etmek istediğiniz miktarı belirtin. Hesaplanan ücreti görün. Sepete atıp alışverişe devam edin ya da hemen satın alın.
* Siparişinizi iptal etmek ve ödemenizi geri iade almak için bizi 0532 245 1384 nolu telefondan aramanız yeterlidir. Ödemiş olduğunuz bedeli en gec 3 is günü içinde geri iade alabilirsiniz.

Aynı gün kargo, stoktan teslimat

Geri iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir

Ürün açıklaması

Ateş Dikeni (Pyracantha coccinea)2 renk şeçeneği olan ateş dikenleri satılık Ateş dikeni gülgiller (rosaceae) familyasının Pyracantha cinsinden, genellikle dikenli ve yaprak dökmeyen çalılara verilen ortak adıdır.

Ateş dikeninin anayurdu Avrupa’ nın güneydoğusu ve Asya’ dır. Ateş dikenleri gösterişli meyveleri nedeniyle süs bitkisi olarak yetiştirilir, ayrıca çit olarak da kullanılır. Kısa yaprak sapları üstünde küçük, oval yaprakları, küçük ve beyaz çiçeklerin oluşturduğu salkımları ve kış ortalarına değin dalında kalan, turuncu ile kırmızı arasında değişen renklerde meyveleri vardır.

satılık Bodur AteşDikeni,Bodur AteşDikeni fiyatları,Bodur AteşDikeni fiyat,Bodur AteşDikeni satışı,Bodur AteşDikeni bitkisi,Bodur AteşDikeni fidanı,Bodur AteşDikeni üretimi,Bodur AteşDikeni fidanı satışı,Bodur AteşDikeni fidanı fiyatları,Bodur AteşDikeni bitkisi satışı,Bodur AteşDikeni bitkisi satış,Pyracantha coccinea nana,satılık Pyracantha coccinea nana,Pyracantha coccinea nana fiyatları,Pyracantha coccinea nana satışı,Pyracantha coccinea nana fidanı,Pyracantha coccinea nana,Pyracantha coccinea nana bitkisi,Pyracantha coccinea nana üretimi

Aynı kategorideki diğer ürünler

Kargo Bizden
Bonsai Zeytin Ağacı 5 yaş
Bonsai Zeytin Ağacı 5 yaş Bonsai Olea europaea
40-50 cm , Stok 40 adet
354,00 TL