Hazır rulo çim-Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Hazır Rulo Çim-Kargo Bizden

Kültür çimi-Kargo Bizden

KARGO BİZDEN ! Hazır rulo çim-Kargo Bizden
  • Hazır rulo çim-Kargo Bizden
Ürün Nou00829
Ürün İsmiHazır rulo çim-Kargo Bizden
Latince İsmiKültür çimi-Kargo Bizden
KategorisiÇim ve Yer Örtücüler
Stok Miktarı10000
Boy100/100 cm
Çap100 cm
KapRepkaj
Toptan fiyat 22.00
50 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
50 adet 1100.00 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir !

BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN
Hazır rulo çim-Kargo Bizden
Yorumlar
Kargo

Kargo Bizden

Rulo çim uygulaması  Özel yetiştirdiğimiz çimlerin araziden kökleriyle birlikte kesilip, rulo halinde park-bahçe veya spor alanlarına serilmesine "rulo çim uygulaması" denir.            Çim köklerinin altından özel bir makina ile tabaka halinde kesilen çimler halı gibi rulo haline getirildiğinden montajlamada canlı çimlerin deformeliği en aza inmektedir.

Canlı çimler kısa zamanda yeni yerine uyum sağlayarak gelişmeye devam etmektedir. Ülkemizde rulo çim serimi ile istediğimiz zaman çimlendirme yapabilirsiniz. İklim şartları çim ekimine uygun olmadığı takdirde bile bahçenizde çim uygulaması mümkündür. Hazır rulo çim seriminde en önemli unsur zemin hazırlığıdır.

Kaba tevsiden sonra ince tırmıklama uygulanır. Bu işlem akabinde silindirle geçilip, tokmakla toprak iyice dövülerek köklerin toprağa ulaşması sağlanır.

Hazır rulo çim serilmeden önce çim uygulanacak alan temizlenmeli ,uygun toprak serilmelidir. Hazır rulo çim serimi tamamlandıktan sonra tekrar silindirle sıkıştırma ile toprakla teması sağlanmalıdır.

çim uygulama fiyatları,hazır çim uygulama,rulo çim uygulama,satılık çim,hazır rulo çim fiyatları,mera çim fiyat,çim fiyatları,kültür çimi,peyzaj uygulama,çim fiyat,satılık hazır rulo çim,çim satış,çim satışı,hazır çim satış,hazır çim satışı,çim fiyat,çim uygulama fiyatları,mera çim fiyatları,mera çim satışı,mera çim fiyat,çim uygulama fiyatları,kültür çimi satış,kültür çimi satışı,kültür çimi fiyatları,kültür çimi fiyat,satılık kültür çimi

 

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×