Kırmızı uçlu saz - Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Kırmızı Uçlu Saz - Kargo Bizden

Imperata Cylindrica 'red baron'

KARGO BİZDEN ! Kırmızı uçlu saz - Kargo Bizden
Ürün Nou01033
Ürün İsmiKırmızı uçlu saz - Kargo Bizden
Latince İsmiImperata Cylindrica 'red baron'
KategorisiÇim ve Yer Örtücüler
Stok Miktarı200
Boy20-30 cm
Çap15-20 cm
KapSaksı
Perakende fiyat 20.00
4 adete için birim fiyattır
Toptan fiyat 15.00
10 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
4 adet 80.00 TL
10 adet 150.00 TL
Toptan alım fiyatı için en az 
10 adet
sipariş vermeniz gerekmektedir.

Fiyatlara KDV dahil değildir !

BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Kırmızı uçlu saz - Kargo Bizden
Yorumlar
Kargo

İmperata cinsi, çok yıllık, rizomlu, orta-derecede dona dayanıklı, silindirik gövdeye sahip, 6 türden oluşmaktadır. Poaceae (buğdaygiller) ailesindendir. İmperata türleri, Doğu ve Güney Asya’dan Avustralya’ya kadar olan geniş bir alanda doğal olarak bulunmaktadırlar. Ilıman sıcak iklimden tropik iklime kadar olan alanda yaşamaktadırlar.

Bitkinin dik duran, sivri uçlu, ince uzun yaprakları, güneş altında kırmızı renge döner. Bu neden ile Kan Otu olarak adlandırılmıştır.

Kırmızı uçlu saz bitkisinin yaprakları 50 cm’e kadar uzar, zamanla 30 cm'ye kadar çap oluşturur. Bitki tam güneşli veya yarı gölge olan alanlarda sorunsuz bir şekilde yaşama özelliğine sahiptir. —20°C’ye kadar dayanır. Nemli fakat drenajı iyi olan, humusca zengin topraklarda yaşamayı tercih eder. Kışın soğuk iklimlerde, özellikle genç bitkiler için malçlama yapılarak önlem alınmalıdır.

satılık Kırmızı uçlu saz,Kırmızı uçlu saz fiyat,Kırmızı uçlu saz satışı,Kırmızı uçlu saz bitkisi,Kırmızı uçlu saz üretimi,Kırmızı uçlu saz fiyatları,satılık Imperata,Imperata fiyat,Imperata satışı,Imperata üretimi,Imperata bitkisi,Imperata sazı,Imperata fiyatları,satılık Imperata Cylindrica 'red baron',Imperata Cylindrica 'red baron' bitkisi,Imperata Cylindrica 'red baron' satışı,Imperata Cylindrica 'red baron' fiyat,Imperata Cylindrica 'red baron' fiyatları,Imperata Cylindrica 'red baron' üretimi,Imperata Cylindrica 'red baron' bitkisi,Imperata Cylindrica 'red baron' fidanı,Imperata Cylindrica 'red baron'

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×