Sarı Yapraklı Japon Akçaağacı

Üye ol / Giriş yap
×

Sarı Yapraklı Japon Akçaağacı

Acer Palmatum Aureum

STOKTA YOK ! KARGO BİZDEN ! Sarı Yapraklı Japon Akçaağacı
Ürün Nou01031
Ürün İsmiSarı Yapraklı Japon Akçaağacı
Latince İsmiAcer Palmatum Aureum
Kategorisiİthal Bitkiler
Stok Miktarı0
Boy150 cm
Çap60/80 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 531.00
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 531.00 TL
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

Malesef şu an için stoklarımızda yok

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Sarı Yapraklı Japon Akçaağacı
Yorumlar
Kargo

Yaklaşık 150 türü olan, her dem yeşil ve yaprak döken ağaç ve ağaççıklardır. Anavatanı Avrupa, Kuzey Afrika, Asya, Kuzey ve Orta Amerika’dır. Gençlik döneminde hızlı, daha ileri yıllarda yavaş büyüyen bitkilerdir. Bazı türleri donlara dayanıklıdır. Drenajı iyi olan, organik maddece zengin ve killi topraklarda daha iyi yetişir ve ışık isteği yüksektir. Mevsimsel renk değişimlerini dekoratif yapraklarıyla gösteren türleri olup koleksiyon meraklılarınca tercih edilir.

Kışların soğuk, karlı, yazların rutubetli geçtiği tüm asitli topraklarda ( siyah ormansı, yumuşak toprak) ve serin bölgeler de, Japon Akça ağaclar yetişebilir. Gölet kenarları Japon Akça ağaçları için mükemmel yerlerdir.

Gündüz güneşte bu bitkileri sakın sulamayın aksi takdirde yapraklar yanmalar oluşucaktır. Suyunu, güneş yokken verin. Çok sıcaklar da bile akşam vakti yaprakları ıslatmayın, kökleri sulayın.

japon akçaağaç fiyatları,sarı Yapraklı Japon Akçaağaç,Acer palmatum aureum,satılık sarı Yapraklı Japon Akçaağaçı,sarı Yapraklı Japon Akçaağaçı fiyatları,sarı Yapraklı Japon Akçaağaçı satışı,sarı Yapraklı Japon Akçaağaçı fidanı,satılık Acer palmatum,Acer palmatum fiyatları,Acer palmatum fiyat,Acer palmatum fidanı,Acer palmatum satışı,Acer palmatum satış,Acer palmatum fidanı fiyatları,Acer palmatum ağacı,Acer palmatum ağacı satışı,Acer palmatum ağacı fiyatlarıAcer palmatum ağacı fiyat

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×