Hurma Ağacı

Üye ol / Giriş yap
×

Hurma Ağacı

Phoenix canariensis 10 yaş

KARGO BİZDEN ! Hurma Ağacı
Ürün Nou00198
Ürün İsmiHurma Ağacı
Latince İsmiPhoenix canariensis 10 yaş
KategorisiPalmiyeler
Stok Miktarı50
Boy100-120 cm
Çap40-50 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 216.00
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 216.00 TL
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Hurma Ağacı
Yorumlar
Kargo

Anavatanı Tropik ve Subtropik Afrika ve Kanarya Adaları’dır. Gövdesi dikine büyüyen ve dallanmayan, yaprakları gövdenin üst kısmında oluşan, yaprakçıkları sert, şerit biçiminde ve uç kısımları iğne gibi sivri, çiçekleri salkım şeklinde olan bir palmiye türüdür. Doğada 17 türü bulunan Phoenix cinsinin başka süs bitkileri yetiştiriliciliğinde önemli olan türleri P.dactylifera ve P.roebelinii’dir.

İklim İstekleri Gelişme döneminde 18-21 C’de, kışın yaşlı bitkiler 7 C, genç bitkiler 16 C’ye gereksinim gösterirn ancak kesinlikle 4 C’nin altına düşmemelidir. Yüksek orantılı nem ister.Aydınlık,Yarı gölge,hatta güneşli yerlerde yetiştirilebilirler. Doğrudan güneş ışığından zarar görmezler.

Toprak isteği John Innes saksı kompostu No.2’de iyi gelişir. Yani daha yüksek düzeyde besin maddesi istendiğinde boynuz ve tırnak unu ile kalsiyum fosfat ve potasyum sülfat oranları 2 kat artırılır.

satılık Hurma Ağacı,Hurma Ağacı fiyatları,Hurma Ağacı fiyat,Hurma Ağacı bitkisi,Hurma Ağacı satışı,Hurma Ağacı,yalancı hurma ağacı,satılık ,yalancı hurma ağacı ,,yalancı hurma ağacı fiyatları,,yalancı hurma ağacı,,yalancı hurma ağacı satışı,,yalancı hurma ağacı satış,,yalancı hurma ağacı satınal,,yalancı hurma ağacı fidanı,yalancı hurma ağacı,,yalancı hurma ağacı üretimi,satılık Phoenix canariensis,Phoenix canariensis fiyatları,Phoenix canariensis,Phoenix canariensis satın al,Phoenix canariensis bitkisi,Phoenix canariensis fidanı,Phoenix canariensis satışı,Phoenix canariensis satınal,Phoenix canariensis bitkisi

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×