Üye ol / Giriş yap
×

Acem Borusu

campsis grandiflora

KARGO BİZDEN ! Acem Borusu
  • Acem Borusu
Ürün Nou00388
Ürün İsmiAcem Borusu
Latince İsmicampsis grandiflora
KategorisiSarıcı Tırmanıcılar-Şarmaşıklar
Stok Miktarı100
Boy120-140 cm
Çap20/30 cm
KapSaksı
Perakende fiyat 40.00
1 adet için birim fiyattır
Toptan fiyat 30.00
10 adet için birim fiyattır

Fiyatlara KDV dahil değildir !

BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN
Acem Borusu
Yorumlar
Kargo

10 m.'ye kadar havai kökleri sayesinde tırmanabilen odunsu bir sarmaşıktır. Yapraklar tek tüysü, 9-11 yaprakçıktan meydana gelir. Kısa saplı ve genellikle eliptik yapıdadır. Boylar 3-6 cm.'dir. Uçları sivri, kenarları düzenli dişlidir. Çiçeklerin dış yüzü portakal, içerisi sarı renktedir. Çiçekler boru şeklindedir.

Terminal durumlu, bileşik salkım halinde kurullar oluşturur. Meyve kapsül şeklinde ve içerisinde sayısız tohum bulundurur. Üretimi tohum ve çelikle olur. Anavatanı Amerika olmasına rağmen ülkemize İran'dan geldiği için Acem Borusu ismi verilmiştir. Park ve bahçe düzenlemelerinde örtücü bitki olarak tercih edilir.

satılık Acem Borusu,Acem Borusu fiyat,Acem Borusu fiyatları,Acem Borusu satış,Acem Borusu satışı,Acem Borusu fidanı satış,Acem Borusu fidanı fiyatları,Acem Borusu fidanı fiyatı,Acem Borusu fidanı üretimi,Acem Borusu satınal,Acem Borusu al,Acem Borusu siparişi,satılık campsis grandiflora,campsis grandiflora fiyatları,campsis grandiflora fiyat,campsis grandiflora satışı,campsis grandiflora fidanı,campsis grandiflora fiyat,campsis grandiflora satınal,campsis grandiflora bitkisi,campsis grandiflora bitkisi satışı

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×