Solucan Gübresi

Üye ol / Giriş yap
×

Solucan Gübresi

5 KG

KARGO BİZDEN ! Solucan Gübresi
  • Solucan Gübresi
Ürün Nou01174
Ürün İsmiSolucan Gübresi
Latince İsmi5 KG
Kategorisi Torf - Toprak - Mil - Gübre
Stok Miktarı1000
Boy5 KG cm
Çap5 KG cm
KapPoşet
Toptan fiyat 30.00
1 adet için birim fiyattır

Fiyatlara KDV dahil değildir !

BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN
Solucan Gübresi
Yorumlar
Kargo

30 tl lik fiyat 5 kg için geçerlidir.

Kargo Bizden

Günümüz koşullarında elde edilen solucan gübresi, bitkilerin yetişmesi için gerek duyduğu her türlü mineral ihtiyacını karşılayacak kalitededir. Değişik oranlarda solucan gübresi uygulanarak meyveler, sebzeler, tahıllar, baklagiller ve süs bitkileri başta olmak üzere neredeyse tüm ticari bitkiler üzerinde deneme üretimleri yapılmıştır. Bu bilimsel denemelerde fidan yetiştiriciliği dahil olmak üzere solucan gübresinin bitkilerin çimlenme, köklenme ve büyüme hızını arttırdığı kesinleşmiştir. Solucan gübresi gerek kimyasal gübreler, gerekse hayvansal atıklardan elde edilen diğer organik gübreler ile pek çok kez laboratuvar ortamında karşılaştırılmıştır. Bu karşılaştırmalar yapılırken buğday, turp, bezelye, lahana, domates, süs bitkileri, hatta fidanlar gibi yüzlerce bitki üzerinde deneme yapılmıştır. Yapılan tüm karşılaştırmalar neticesinde solucan gübresi ile beslenen bitkilerin, diğer gübreler ile beslenenlere oranla bariz bir şekilde çok daha hızlı köklenip çimlendiği, hatta meyve ve sebzelerin aramasının çok daha kaliteli olduğu gözlenmiştir. Eğer bu konuda bir şüpheniz varsa 5-6 Adet ufak saksı ve bir miktar sıvı veya katı solucan gübresi satın alarak bu karşılaştırmayı evde kendiniz de yapabilirsiniz. Eğer böyle bir deneme yapmayı planlıyorsanız, her çeşit bitkiden bir numune ekmenizi tavsiye ederim. Bildiğiniz gibi tahıllar, baklagiller, süs bitkileri veya havuç gibi toprak altında yada üstünde yetişen pek çok ticari bitki çeşidi var.

Özellikle ticari bitkiler ve tarımsal ürünlere sadece %5 solucan gübresi takviyesi yapılması bile bariz bir şekilde iyileşme ve verim artışı sağlamıştır. Ayrıca solucan gübresi uygulanan soğanlı süs bitkilerinin çok daha kısa sürede çiçeklendiği tespit edilmiştir. Lahana üzerinde yapılan bir çalışmada hasat vaktine kadar solucan gübresi uygulanmış olan toprak üzerinde yetiştirilen ürünlerin, diğerlerine oranla çok daha hızlı büyüme ve olgunlaşma gösterdiği, aynı zamanda verimin belirgin bir şekilde arttığı gözlenmiştir. Solucan gübresinin bitkiler üzerindeki etkisini test etmek amacıyla yapılan çalışmalara burada daha pek çok örnek verebiliriz. Kısaca, solucan gübresi günümüze kadar yüzlerce bitki üzerinde pek çok kez denenmiş ve her seferinde sonuçlar diğer tüm organik veya kimyasal gübrelere oranla çok daha iyileştirici çıkmıştır. Solucan gübresi uygulanan ticari bitkilerde verim artışı bitki cinsine göre değişmekle birlikte ortalama olarak en az %30 artmıştır. Ayrıca 0 organik olan solucan gübresi aşırı su tutma kapasitesi sayesinde, bitkileri sulama aşamasında %40 oranında tasarruf sağlamış ve toprağın sürekli nemli kalmasına yardımcı olmuştur.

Solucan Gübresi , Solucan Gübresi Üretimi Tesisi Maliyeti , Solucan Gübresi Nasıl Satılır , Solucan Gübresi Faydaları , Solucan Gübresi Pazarlama , Solucan Fiyatları , Solucan Gübresi Ne İşe Yarar , Solucan Gübresi Nedir , Solucan Gübresi Nasıl Üretilir,satılık Solucan Gübresi,Solucan Gübresi fiyat,Solucan Gübresi satışı,Solucan Gübresi üret,Solucan Gübresi fiyat,Solucan Gübresi satınal,Solucan Gübresi, kapıda ödeme ile Solucan Gübresi,Solucan Gübresi süper verimli,Solucan Gübresi faydaları,Solucan Gübresi satışı,Solucan Gübresi başarılı,Solucan Gübresi al,Solucan Gübresi sipariş ver,Solucan Gübresi sat,Solucan Gübresi al,Solucan Gübresi

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×