Minyatür Mandalina-Bodur Mandalina Fidanı - Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Minyatür Mandalina-Bodur Mandalina Fidanı - Kargo Bizden

Citrus Reticulata-Karadeniz Rize Soğuk Havaya Dayanıklı

KARGO BİZDEN ! Minyatür Mandalina-Bodur Mandalina Fidanı - Kargo Bizden
Ürün Nou01020
Ürün İsmiMinyatür Mandalina-Bodur Mandalina Fidanı - Kargo Bizden
Latince İsmiCitrus Reticulata-Karadeniz Rize Soğuk Havaya Dayanıklı
KategorisiTurunçgiller
Stok Miktarı100
Boy30-40 cm
Çap20 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 97.20
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 97.20 TL
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Minyatür Mandalina-Bodur Mandalina Fidan
Yorumlar
Kargo

Karadeniz Rize Soğuk Havaya Dayanıklı

Mandalina, ılıman iklimde yetişmekte olan turunçgiller familyasına ait bir meyve türü. Turuncu, sarı renklerde olan mandalina, etli ve sulu bir yapıya sahiptir.

Mandalina Hakkında:Toprakta derine uzayan sağlam bir kök yapısı, ince ama dikine boylanan bir gövdesi vardır. Düzgün yapılı dallarında koyu yeşil renkli, portakalınkinden küçük ve sivri, üzeri parlak ve düz olan yaprakları yer alır. ilkbaharda ağacın bir yıllık sürgünlerinin ucunda ya da yaprak koltuklarında açan çiçekleri beyaz renkli ve çok hoş kokuludur. Bu çiçekler, mandalina türlerine göre sonbahar başı, ortası ve sonunda olgunlaşıp mandalina meyvesine dönüşür.

Minyatür Mandalina Ağacı

Mandalina Ağacı: Ofis ve ev ortamlarında yaşayabilen turunçgil çeşidi.

Kabuğuyla yenebilen turunçgil ailesinin bir çeşidi. Aynen resimde görüldüğü gibi üzeri meyve dolu olarak gönderilir.

Mandalina Ağacı Bakımı: Mandalina ağacı turunçgiller ailesinden olduğu için belli dönemlerde sulanması gerekir.Haftada 1 kere bir su bardağı kadar su verilmelidir.Ağaç meyvelerini döktükten sonra budanmalıdır.Bu sayede bir sonraki meyve oluşumu daha gür ve canlı olacaktır.

satılık Minyatür Mandalina,Minyatür Mandalina Bitkisi satışı,Minyatür Mandalina Bitkisi satınal,Minyatür Mandalina Bitkisi fiyatları,satılık turunçgiller,turunçgiller fiyatları,turunçgiller satınal,turunçgiller satışı,turunçgiller bitkileri,turunçgiller çeşitleri,turunçgiller fidanları,turunçgiller ağaçları,satılık Minyatür Mandalina Ağacı,Minyatür Mandalina Ağacı fiyatları,Minyatür Mandalina Ağacı fiyat,Minyatür Mandalina Ağacı satınal,Minyatür Mandalina Ağacı satışı,Minyatür Mandalina Ağacı üretimi,Minyatür Mandalina Ağacı bitkisi,Minyatür Mandalina Ağacı,satılık Mandalina Bitkisi,Mandalina Bitkisi fiyatları,Mandalina Bitkisi satışı,Mandalina Bitkisi satışı,Mandalina Bitkisi üretimi,Mandalina Bitkisi satınal,Mandalina Bitkisi üretimi,satılık mandalina ağacı,mandalina ağacı fiyatları,mandalina ağacı satışı,mandalina ağacı satınal,mandalina ağacı üretimi,mandalina ağacı satış,mandalina ağacı fiyat,mandalina ağacı,satılık Citrus Reticulata,Citrus Reticulata fiyatları,Citrus Reticulata satınal,Citrus Reticulata satışı,Citrus Reticulata üretimi,Citrus Reticulata bitkisi,Citrus Reticulata satınal

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×