Flamingo Akçaağaç

Üye ol / Giriş yap
×

Flamingo Akçaağaç

Acer Negundo Flamingo

 Flamingo Akçaağaç
  •  Flamingo Akçaağaç
Ürün Nou01151
Ürün İsmi Flamingo Akçaağaç
Latince İsmiAcer Negundo Flamingo
KategorisiYapraklı Ağaç Türleri
Stok Miktarı50
Boy200-250 cm
Çap8-10 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 150.00
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 150.00 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir !

KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR
Flamingo Akçaağaç
Yorumlar
Kargo

Yaklaşık 150 türü olan, her dem yeşil ve yaprak döken ağaç ve ağaççıklardır. Anavatanı Avrupa, Kuzey Afrika, Asya, Kuzey ve Orta Amerika’dır. Gençlik döneminde hızlı, daha ileri yıllarda yavaş büyüyen bitkilerdir. Bazı türleri donlara dayanıklıdır. Drenajı iyi olan, organik maddece zengin ve killi topraklarda daha iyi yetişir ve ışık isteği yüksektir. Mevsimsel renk değişimlerini dekoratif yapraklarıyla gösteren türleri olup koleksiyon meraklılarınca tercih edilir.Ortası yeşil, kenarları beyaz-pembe ışık saçan dekoratif yaprakları vardır.

Yurdumuzun iç kesimleri hariç diğer kesimlerde optimal gelişim gösterir, besin isteği yüksek bir türdür, nemli kireçli gevşek topraklarda iyi gelişim gösterir, ılıman ve nemli iklimlerin hakim olduğu yerlerde yetişir, gençlikte hızlı büyür sonraları büyüme yavaşlar. Acer Negundo Flamingo maksimum 5-7 metre boy yapar, yayvan kök sistemi geliştirir, ışık yarı gölge ağacıdır, mart nisan ayında açan çiçekleri sarımsı beyazdır, yaprak renklenmesi gümüşi sarı, yeşil ve pembe karışımıdır.Acer Negundo Flamingo çelik ve aşı ile üretilir, rüzgar ve kirli hava şartlarına dayanıklı olup iyi bir park ağacıdır, dekoratif görünümlüdür, park ve bahçelerde tek olarak kullanılır.

satılık acer negundo flamingo,acer negundo flamingo fiyatları,acer negundo flamingo satışı,acer negundo flamingo satınal,acer negundo flamingo üretimi,acer negundo flamingo ağacı,acer negundo flamingo bitkisi,acer negundo flamingo satışı,acer negundo flamingo satınal,acer negundo flamingo saparişi,acer negundo flamingo satı,acer negundo flamingo,satılık Flamingo Akçaağaç, Flamingo Akçaağaç fiyat, Flamingo Akçaağaç satışı, Flamingo Akçaağaç satınal, Flamingo Akçaağaç bitkisi, Flamingo Akçaağaç üretimi, Flamingo Akçaağaç satışı, Flamingo Akçaağaç ağacı, Flamingo Akçaağaç üretimi

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×