Erik Ağacı (Angelino)

Üye ol / Giriş yap
×

Erik Ağacı (Angelino)

4-5 yaşında

Erik Ağacı (Angelino)
Ürün Nou00916
Ürün İsmiErik Ağacı (Angelino)
Latince İsmi4-5 yaşında
KategorisiYaşlı Mevye Ağaçları (4-6 yaş)
Stok Miktarı10
Boy175-200 cm
Çap10-12 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 200.00
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 200.00 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir !

KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR
Erik Ağacı (Angelino)
Yorumlar
Kargo

Ağaç Özellikleri : Güçlü, yarı yaygın ve yüksek verimlidir. Soğuklama süresi kısa olması nedeniyle, kış mevsiminde özellikle Ocak-Şubat aylarında sıcak hava akımı olan bölgelerde erken çiçek uyanma ihtimali yüksek olduğundan çiçeklenme sürecinden sonra meydana gelebilecek soğuk hava akımından etkilenirler.

Meyve Özellikleri : Erik çeşitleri arasında büyük çeşitlerden biri olarak kabul edilir. Alttan ve üstten basık yuvarlak şekilli, orta çizgisi belirgin, çiçek çukuru sivri, meyve şekli asimetrik, mor kabuklu ve beneklidir. Meyve eti sarı renkte ve dayanıklıdır, çekirdeğinden kolay ayrılır. Soğuk hava tesislerinde şubat-mart ayına kadar depolanabilir ayrıca hasat geciktirildiği taktide lezzet kalitesi artar. Ortalama meyve eni, 50 mm. meyve uzunluğu, 40 mm. yaklaşık 75 gram ağırlığındadır.

satılık angelino erik ağacı,angelino erik ağacı fiyatları,angelino erik ağacı fiyat,angelino erik ağacı fidanı,angelino erik ağacı satışı,satılık erik ağacı,erik ağacı fiyatları,erik ağacı fiyat,erik ağacı çeşitleri,erik ağacı satışı,erik ağacı fidanı,yaşlı erik ağacı fiyat,erik ağacı,satılık yaşlı erik ağacı,erik ağacı yaşlı erik ağacı satışı

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×