Kiraz Ağacı-Napolyon

Üye ol / Giriş yap
×

Kiraz Ağacı-Napolyon

4-5 yaşında

Kiraz Ağacı-Napolyon
Ürün Nou00915
Ürün İsmiKiraz Ağacı-Napolyon
Latince İsmi4-5 yaşında
KategorisiYaşlı Mevye Ağaçları (4-6 yaş)
Stok Miktarı10
Boy175-200 cm
Çap18/20 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 250.00
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 250.00 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir !

KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR
Kiraz Ağacı-Napolyon
Yorumlar
Kargo

Kiraz yetiştiriciliğinde problemlerin büyük kısmı henüz bahçe kurulurken yapılan hatalara dayanmaktadır. Tek çeşitle bahçe kurulması, genellikle derin dikim verim ve ağaç sağlığını etkilemektedir. Kiraz bahçesi kuruluş aşamasında iyi bir planlama yapılmalı ve ilk yıllarda gerekli kültürel tedbirler ihmal edilmemelidir. Ülkemizde genellikle eski bahçeler tek çeşitle kurulmuştur.

Tek çeşitle bahçe kurulması yetersiz döllenme ve/veya hiç döllenmemeye sebep olmaktadır. Hasada yakın dönemde dolu veya yağmur yağışları olursa üreticiler büyük zarar görmektedir. Bu yüzden hiçbir yetiştirici tek çeşitle kiraz bahçesi kurmamalıdır. Her bahçede en azından 4-5 çeşit yer almalı; bu çeşitlerde birbiri ile uyuşur (birbirini döller) çeşitler olmalıdır.

satılık kiraz ağacı,satılık kiraz fidanı,satılık kiraz meyvesi,kiraz ağacı fiyat,kiraz ağacı fiyatları,kiraz ağacı çeşitleri,kiraz ağacı,kiraz ağacı satış,kiraz ağacı satışı,kiraz ağacı bitkisi,satılık kiraz fidanı,kiraz fidanı fiyat,kiraz fidanı fiyatları,kiraz fidanı çeşitleri,kiraz fidanı satışı,kiraz fidanı satış

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×