Alev Ağacı

Photinia fraseri Redrobin

Ürün No: #001295
Boy
20-30 cm
Çap
8-10 cm
Kap
Saksı
Stok
500
Adet Kargo Birim Fiyatı Birim Fiyat Toplam
5 adet (Kargo Bizden) 132,00 TL 660,00 TL
660.00 TL
* Fiyatlara KDV dahildir.
* Sipariş etmek istediğiniz miktarı belirtin. Hesaplanan ücreti görün. Sepete atıp alışverişe devam edin ya da hemen satın alın.
* Siparişinizi iptal etmek ve ödemenizi geri iade almak için bizi 0532 245 1384 nolu telefondan aramanız yeterlidir. Ödemiş olduğunuz bedeli en gec 3 is günü içinde geri iade alabilirsiniz.

Aynı gün kargo, stoktan teslimat

Geri iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir

Ürün açıklaması

Alev ağacı yani alev çalısı en fazla 6 metre boylanan genelde çalı fomlu olan özel üretim olarakta ağaç formuna sokulan yaprak dökmeyen bir bitkidir. İlk baharda kırmızı yaprakları ile peyzaj bahçelerinde show yapan bir bitkidir.

Herdem yeşil olduğundan kış aylarındada çok güzel görsel şölen sunar.
top alev , piramit alev , tijli alev , ağaç formlu alev gibi şekillere sokulabilen bir bitkidir. Üikemizin bir çok yerinde yetişebilen bu bitki genelde çelikleme yöntemi ile üretilir.

6 m.'ye kdar boylanabilen, 3 m.'ye kadar taç çapı yapabilen, boylu çalılardır.Gövde kahverengidir. Yapraklar parlak yeşil renkte kalın, kenarlara düzenli dizilişlidir. Yeni sürgünler alev kırmızısı renktedir. Bitkinin adı buradan gelmektedir. Çiçekler beyaz renkli, tek tek değil şemsiye tipi kurullar halindedir. Meyeler küçük ve önemsizdir.

Çelik ile üretilirler. Park ve bahçe düzenlemelerinde ilkbahardaki gösterişli rengi nedeniyle vurgu amaçlı soliter veya gruplar halinde kullanılırlar. Ayrıca sınırlama ve perdeleme amaçlı olarakta tercih edilirler.

alev ağacı fiyatları,alev çalısı fiyatları,satılık alev ağacı,Phottinia fraseri Little Red,alev çalısı,Photinia fraseri Redrobin,alev ağacı satışı,alev ağacı satış,alev ağacı fidanı fiyatları,alev ağacı,alev çalısı,satılık alev çalısı ,alev çalısı bitkisi,alev çalısı fidanı,alev çalısı fiyatları,alev çalısı satışı,alev çalısı satış,alev çalısı bitkisi,alev çalısı çeşitleri,alev çalısı üretimi

Aynı kategorideki diğer ürünler

Kargo Bizden
Altuni Taflan  Fidanı
Altuni Taflan Fidanı Euonymuus Japonica var aurea
10-12 cm , Stok 500 adet
42,00 TL