Ilgın Ağacı Tahtası

Tamarix

Ürün No: #001167
Boy
20 cm
Çap
2 cm
Kap
Poşet
Stok
10
Adet Kargo Birim Fiyatı Birim Fiyat Toplam
1 adet (Kargo Bizden) 300,00 TL 300,00 TL
300.00 TL
* Fiyatlara KDV dahildir.
* Sipariş etmek istediğiniz miktarı belirtin. Hesaplanan ücreti görün. Sepete atıp alışverişe devam edin ya da hemen satın alın.
* Siparişinizi iptal etmek ve ödemenizi geri iade almak için bizi 0532 245 1384 nolu telefondan aramanız yeterlidir. Ödemiş olduğunuz bedeli en gec 3 is günü içinde geri iade alabilirsiniz.

Aynı gün kargo, stoktan teslimat

Geri iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir

Ürün açıklaması

Ürün Açıklaması : 10 Yaşında ılgın Ağacından hazırlanmış çeşitli boy ve çaplarda tahta satışı yapılmaktadır. boy: 10-15 cm genişlik: 3 cm kalınlık: 1 cm Türkçe Adı : Ilgın Latince Adı : Tamarix Ilgıngiller ailesinden bir bitki cinsi olup, dünyada Tamarix adıyla bilinmektedir. Ilgıngiller ailesinden bir bitki cinsi olup, dünyada Tamarix adıyla bilinmektedir. Avrasya’nın bir çok bölgesinde yetişmekle beraber, 90’na yakın türü bulunmaktadır. Ülkemizde Konya’nın Ilgın ilçesinden menşeini alan Ilgın Ağacı, beyaz ya da pembe çiçekler açmaktadır. Ilgın Ağacı peyzaj bitkisi olup özellikle bahçelerde süs ağacı olarak yetiştirilmektedir. Ilgın Ağacı Tahtası,satılık Ilgın Ağacı Tahtası,Ilgın Ağacı Tahtası fiyatları,Ilgın Ağacı Tahtası satınal,Ilgın Ağacı Tahtası satışı,Ilgın Ağacı Tahtası üretimi,Ilgın Ağacı Tahtası fiyat,ılgın tahtası,satılık ılgın tahtası,ılgın tahtası fiyatları,ılgın tahtası fiyat,ılgın tahtası satışı,ılgın tahtası satınal,ılgın tahtası üretimi,ılgın tahtası satışı

Aynı kategorideki diğer ürünler

Kargo Bizden
Ilgın Ağacı Tahtası
Ilgın Ağacı Tahtası Tamarix
10 cm , Stok 10 adet
300,00 TL