Sabır Bitkisi

Agave

Ürün No: #001059
Boy
20-30 cm
Çap
20-30 cm
Kap
Saksı
Stok
10
Adet Kargo Birim Fiyatı Birim Fiyat Toplam
1 adet (Kargo Bizden) 360,00 TL 360,00 TL
360.00 TL
* Fiyatlara KDV dahildir.
* Sipariş etmek istediğiniz miktarı belirtin. Hesaplanan ücreti görün. Sepete atıp alışverişe devam edin ya da hemen satın alın.
* Siparişinizi iptal etmek ve ödemenizi geri iade almak için bizi 0532 245 1384 nolu telefondan aramanız yeterlidir. Ödemiş olduğunuz bedeli en gec 3 is günü içinde geri iade alabilirsiniz.

Aynı gün kargo, stoktan teslimat

Geri iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir

Ürün açıklaması

Agave bitkisi anavatanı Orta Amerika olan bir kaktüs çeşididir. Yaklaşık olarak 130 dan fazla çeşidi bulunur. Agave bitkisinin dış yaprakları budandıktan sonra geride kalan kökün damıtılması sonucunda elde edilen sıvı tequila'nın ana maddesi olarak kullanılmaktadır.

Agave bitkisi ülkemizde Sabır Otu olarak bilinir. Agave saponins ve fructans içerir. anti-inflamatuar, bağışıklık sistemini güçlendirici ve antimikrobiyal etkileri var. Aslında, Aztekler antibakteriyel özellikleri nedeniyle yaraların tedavisinde agave şurubu kullanmışlardır. Tokluk hissi vererek iştahı kestiği için kilo vermede etkilidir. Kolesterol düşürücüdür, Bazı kanserlerin riskini azaltır, Kalsiyum ve magnezyum gibi besinlerin emilimini artırır. Ülseratif kolit gibi kolon hastalıkları tedavi etmek için, irritabl barsak sendromu ve Crohn hastalığı için de faydalıdır.

satılık agave,agave bitkisi,agave satın al,agave üretimi,satılık Sabır Bitkisi,Sabır Bitkisi fiyatları,Sabır Bitkisi satışı,Sabır Bitkisi üretimi,Sabır Bitkisi satınal,Sabır Bitkisi fiyat,Sabır Bitkisi,Agave satışı,Agave fiyatları,Agave bitkisi al,Agave sabır otu,satılık Sabır Otu,Sabır Otu fiyatları,Sabır Otu satınal,Sabır Otu üretmi,Sabır Otu fidanı,Sabır Otu satışı

Aynı kategorideki diğer ürünler

Kargo Bizden
Kaktüs
Kaktüs Cactus-Kaynana Dili
50-60 cm , Stok 100 adet
360,00 TL