Manolya - Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Manolya - Kargo Bizden

Magnolia Soulangeana

KARGO BİZDEN ! Manolya - Kargo Bizden
  • Manolya - Kargo Bizden
Ürün Nou00283
Ürün İsmiManolya - Kargo Bizden
Latince İsmiMagnolia Soulangeana
KategorisiYapraklı Ağaç Türleri
Stok Miktarı100
Boy100-120 cm
Çap30 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 216.00
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 216.00 TL
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Manolya - Kargo Bizden
Yorumlar
Kargo

Mor ve Beyaz çiçekli manolya (Magnolia x soulangeana) Manolya türlerinin tabii alanı oldukça dardır. Kuzey Amerika'nın doğusu, Orta Amerika, Batı Hindistan ve de Doğu ve Güney doğu Asya'yı içerir. Bugün manolyanın çok türü ve herhangi bir zamanda artırılan miktarı, Kuzey Amerika'nın büyük bir kısmında, Avrupa, Avustralya ve Yeni zellanda'da süs ağacı olarak bulunabilir. Tür adını, Montpillier (Güney Fransa'da bir şehir)li Fransız botanikci Pierre Mognal'dan alır.

Monolyaların ilkel türler olduğu kabul edilir. Arıların yayılıp görünmesinden önce, çiçekler tozlaşmayı kın kanatlı böcekleri teşvik ederek sağlıyordu. Sonuç olarak, manolya çiçeklerinin dişi üreme organlarının (karpel) böceklerin yeme ve sürünmele zaralarından sakınacağı düşünülür M.acuminata 'nın 20 milyon yıl öncesine tarihli fosilleşmiş türü bulundu.

satılık Magnolia Soulangeana,Magnolia Soulangeana fiyat,Magnolia Soulangeana satışı,satılık Magnolia,Magnolia fiyat,Magnolia bitkisi,Magnolia üretimi,Magnolia ağacı,Magnolia satışı,Magnolia satış,Magnolia fiyatları,Magnolia fidanı,satılık manolya, manolya fiyat, manolya satışı, manolya ağacı, manolya üretimi, manolya bitkisi, manolya fidanı, manolya fiyat, manolya satınal, manolya bitkisi üretimi, manolya

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×