Limon Servi Fidanı-Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Limon Servi Fidanı-Kargo Bizden

Cupressus macrocarpa goldcrest

KARGO BİZDEN ! Limon Servi Fidanı-Kargo Bizden
Ürün Nou01350
Ürün İsmiLimon Servi Fidanı-Kargo Bizden
Latince İsmiCupressus macrocarpa goldcrest
Kategorisiİbreli Ağaçlar & Çam Türleri
Stok Miktarı1000
Boy10-20 cm
Çap5-10 cm
KapPoşet
Perakende fiyat 5.40
50 adete için birim fiyattır
Toptan fiyat 4.32
100 adet için birim fiyattır

Fiyatlara KDV dahildir !

Lütfen dikkat !
50 adet 270.00 TL
100 adet 432.00 TL
Toptan alım fiyatı için en az 
100 adet
sipariş vermeniz gerekmektedir.
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Limon Servi Fidanı-Kargo Bizden
Yorumlar
Kargo

ASKARİ SATIŞ 50 ADET

Cupressus macrocarpa goldcrest

Piramidal tepeli bir ağaçtır. Melezleşme yoluyla kültüre edilmiş Yaprakları el ile ovulduğunda limon kokusu geldiğinden limoni servi ismi almıştır. Genel görünümü renk bakımından sarı bulunduğundan önemli bir park ve bahçe ağacıdır. Her dem sarı renklidir.

Ülkemize dışarıdan ithal fidan olarak getirilmektedir. Üretimi çelik ile şubat ayında seralarda yapılmaktadır.Doğal olarak Kaliforniya'da Monterey civarında yetişir. Vatanında 20 metreye kadar boy yapar. Dalları gövdeden horizontal yönde çıkar veya hafifçe aşağıya sarkar. Pul yaprakların sırt kısmında belirgin olmayan yağ bezeleri bulunur. Ağır DonLARA karşı hassastır. Tuzlu topraklarda yetişebilir. Güneşli yerleri sever, geçirgen topraklarda iyi gelişme gösterir.

satılık Limon servi,Limon servi fiyatları,Limon servi fiyat,Limon servi satışı,Limon servi satış,Limon servi fidanı,Limon servi ağacı,Limon servi bitkisi,Limon servi ,satılık Limon servi,satılık Limon servi fidanı,satılık Limon servi ağacı,satılık Limon servi bitkisi,çit bitkisi Limon servi,kokulu limon çamı,Limon servi çam ağacı,satılık cupressus macrocarpa goldcrest,cupressus macrocarpa goldcrest fidanı,cupressus macrocarpa goldcrest fiyatları,cupressus macrocarpa goldcrest satışı,cupressus macrocarpa goldcrest bitkisi,cupressus macrocarpa goldcrest ağacı,cupressus macrocarpa goldcrest fiyatları,satılık cupressus macrocarpa,cupressus macrocarpa satış,cupressus macrocarpa fiyat,cupressus macrocarpa fidanı,cupressus macrocarpa ağacı

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×