Bodur bambu fidanı

Bambusa nana

Ürün No: #001270
Boy
20-30 cm
Çap
15-20 cm
Kap
Saksı
Stok
500
Adet Kargo Birim Fiyatı Birim Fiyat Toplam
1 adet (Kargo Bizden) 300,00 TL 300,00 TL
300.00 TL
* Fiyatlara KDV dahildir.
* Sipariş etmek istediğiniz miktarı belirtin. Hesaplanan ücreti görün. Sepete atıp alışverişe devam edin ya da hemen satın alın.
* Siparişinizi iptal etmek ve ödemenizi geri iade almak için bizi 0532 245 1384 nolu telefondan aramanız yeterlidir. Ödemiş olduğunuz bedeli en gec 3 is günü içinde geri iade alabilirsiniz.

Aynı gün kargo, stoktan teslimat

Geri iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir

Ürün açıklaması

Bodur bambu bitkisi herdem yeşil ve tam bodur bir bitkidir. Özellikle sıcak ve nemli ortamlardan hoşlanır fakat soğuk havalara karşıda çok dayanıklı bir çalı süs bitkisidir.

Herdem yeşil çalılardır. Bu özel, orta hızla büyüyen, zarif, yaprak dökmeyen bitkilerdendir. Yerkürenin hemen her yerinde yaygın ve doğal olarak yetişebilir. Özellikle uzak doğuda olmak üzere, besin kaynağı, inşaat, mobilya, dekorasyon, giyim ve pek çok konuda değerlendirilme imkanı bulurlar. Bambular sert ve dik saplarıyla bahçelere tropik veya oryantal bir hava katarlar.

Bu bitkiler uzayan ya da kümeleşen kök sistemleri ile yayılırlar. Geniş alanlarda kümeler halinde bulunurlar. Arsız ve yayılıcı bodur bambu en az 45 cm. derinlikte yeraltı bariyerleri ile durdurulabilir. Bu yöntem özellikle küçük bahçelerde çok yararlı olur. Bütün Bambular kaplarda yetişebilir ve teras, balkon ve bahçelerde kullanılabilir.

Bambular yeterli nem olduğu sürece her tür toprakta yetişirler. Kuraklığa dayanıklı olmalarına rağmen bu durumda yaprakları kurur ve görüntüleri bozulur. Bol güneş ya da hafif gölge kısımlara ve mümkünse su kenarlarına dikilmesi bitkinin daha hızlı gelişmesini sağlar. Yaşlı bambuların ilkbaharda dipten kesilmeleri gerekir.

satılık Bodur bambu fidanı,Bodur bambu fidanı fiyat,Bodur bambu fidanı satışı,Bodur bambu fidanı üretimi,Bodur bambu fidanı satınal,Bodur bambu fidanı fiyatları,Bodur bambu fidanı satışta,Bodur bambu fidanı yetiştiriliciği, satılık Bambusa nana,Bambusa nana fiyat,Bambusa nana satışı,Bambusa nana üretimi,Bambusa nana satınal

Aynı kategorideki diğer ürünler

Kargo Bizden
Şefkat Çiçeği-Afrika Zambağı
Şefkat Çiçeği-Afrika Zambağı Agapanthus Africanus
20-30 cm , Stok 500 adet
300,00 TL
Kargo Bizden
Kırmızı Yeni Zelanda Keteni
Kırmızı Yeni Zelanda Keteni Phormium Tenax Purpureum
40-60 cm , Stok 100 adet
600,00 TL
Kargo Bizden
Yeni Zelanda Keteni
Yeni Zelanda Keteni Phormium Tenax Variegatum
60-80 cm , Stok 100 adet
720,00 TL
Kargo Bizden
Pampas Otu
Pampas Otu Cortaderia Selloana
80-100 cm , Stok 100 adet
480,00 TL
Kargo Bizden
Zebra Otu
Zebra Otu Miscanthus sinensis 'Zebrinus'
30-40 cm , Stok 500 adet
240,00 TL