Pampas Otu - Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Pampas Otu - Kargo Bizden

Cortaderia Selloana

KARGO BİZDEN ! Pampas Otu - Kargo Bizden
  • Pampas Otu - Kargo Bizden
Ürün Nou00465
Ürün İsmiPampas Otu - Kargo Bizden
Latince İsmiCortaderia Selloana
KategorisiPerennial Bitkiler
Stok Miktarı100
Boy60-80 cm
Çap20-25 cm
KapSaksı
Perakende fiyat 59.00
1 adete için birim fiyattır
Toptan fiyat 35.40
5 adet için birim fiyattır

Fiyatlara KDV dahildir !

Lütfen dikkat !
1 adet 59.00 TL
5 adet 177.00 TL
Toptan alım fiyatı için en az 
5 adet
sipariş vermeniz gerekmektedir.
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Pampas Otu - Kargo Bizden
Yorumlar
Kargo

Sıcaklığa ve kuraklığa meydan okuyan bir bitkidir Pampas Otu… Cortaderia Selloana Pampas Otu Toprağı Nemli ve yarı nemli, kumlu balçıklı topraklardan hoşlanır. Kendi kendine gelişir. Doğrudan güneş alan bir yere dikilmesi iyi olur.

Pampas Otu Bakımı Ilıman iklimlerde her zaman yeşildir. Soğuk iklimlerde yapraklar sonbaharda sararır ve dökülür. Arsız bir bitkidir, hızla yayılır. Bir mevsimde boyu iki buçuk metreye ulaşır. Sıcak iklimlerde yıllık büyümesi yaklaşık altı metreye ulaşır.

İlkbahar  başında yerden 40-45 santimetre yükseklikten budanabilir. Pampas Otu su kenarında ise sulamaya gerek yoktur. Pampas Ot’larını sulak alanlara toplu halde dikilmesi bitkinin yetişmesi için mükemmel olur. Pampas Otu Üretimi Nisan ayında köklerin ayrılması gerekir. Pampas Otu’ndan alınan parçayla, doğrudan toprağa dikim yapılabilir.

Pampas Otu Çiçekleri Gümüşi-beyaz yada sarımsı çiçekleri geniştir ve 60 santimetreye kadar uzayabilir. Çok gösterişli ve etkileyici olan çiçekleri, yazdan sonbahar başına kadar yaprakların üzerindedir.  Çiçeklenmesi Ağustos ayından Ekim’e kadar sürmektedir.

Dişi Pampas Otu bitkilerinin çiçekleri çok daha gösterişlidir. Çim üzerine dikerek bahçe de hoş ve değişik bir etki yaratabilirsiniz. Pampas Otu çit bitkisi olarak da bahçe de kullanabilir.

satılık Pampas Otu,Pampas Otu fiyatları,Pampas Otu fiyat,Pampas Otu satışı,Pampas Otu fiyatal,Pampas Otu fidanal,Pampas Otu bitkisi fiyatları,Pampas Otu fidanı satışı,Pampas Otu satışı,Pampas Otu bitkisi fiyat,Pampas Otu bitkisi fiyatları,Pampas Otu,Cortaderia Selloana fiyat,Cortaderia Selloana satışı,satılık Cortaderia Selloana,Cortaderia Selloana fiyatları,Cortaderia Selloana bitkisi

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×