Yeni Zelanda Keteni - Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Yeni Zelanda Keteni - Kargo Bizden

Phormium Tenax Purpureum

KARGO BİZDEN ! Yeni Zelanda Keteni - Kargo Bizden
Ürün Nou00393
Ürün İsmiYeni Zelanda Keteni - Kargo Bizden
Latince İsmiPhormium Tenax Purpureum
KategorisiPerennial Bitkiler
Stok Miktarı100
Boy40-60 cm
Çap30 cm
KapSaksı
Perakende fiyat 97.20
1 adete için birim fiyattır
Toptan fiyat 64.80
10 adet için birim fiyattır

Fiyatlara KDV dahildir !

Lütfen dikkat !
1 adet 97.20 TL
10 adet 648.00 TL
Toptan alım fiyatı için en az 
10 adet
sipariş vermeniz gerekmektedir.
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Yeni Zelanda Keteni - Kargo Bizden
Yorumlar
Kargo

Bitkinin anavatanı Yeni Zellanda. Görüntü bakımından tropik bitki gibi duruyor ama kısa süreli kar yağışına dayanabiliyor, tipine kanmayın. Bir araştırmada ev içinde bile saksıda yetişebileceğini okumuştum. Yeni çalıştığım bir projede phormiumu bir evin giriş avlusundaki sabit toprak havuzda muz ağacıyla birlikte kullanmayı düşünüyorum. İkisi yaz kış yeşil kalabileceği için çok güzel tamamlayıcı olacak, girişte insanı şaşırtıp çarpıcı bir atmosfer sunacak! Hava kirliliğine, denizin getirdiği tuza dayanabiliyor.

Bakım için, ilkbaharda kışın etkilenmiş dalları dipten kesin. İşlemi yaparken kalın eldiven kullanın. Yaprak diplerini testere gibi kesin.Yaz aylarında dişi bitkilerde açan küçük çiçekleri sonradan üretim yapabileceğiniz tohumları hazırlar. Esas üretimi ilkbaharda kökten ayrılmayla olacaktır. Her 4 - 5 senede bir bitkinin yerini azaltın, bahçenize dağıtın. Senede bir nitrojen ağırlıklı gübre verin yeter.

satılık Phormium,Phormium fiyatları,Phormium satışı,Phormium satış,Phormium fiyat,Phormium satınal,Phormium al,Phormium bitkisi fiyatları,Phormium bitkisi fiyat,Phormium bitkisi satışı,Phormium Tenax Purpureum,Phormium Tenax Purpureum fiyatları,Phormium Tenax Purpureum satışı,satılık Yeni Zelanda Keteni,Yeni Zelanda Keteni fiyatları,Yeni Zelanda Keteni bitkisi,Yeni Zelanda Keteni fidanı,Yeni Zelanda Keteni bitkisi,Yeni Zelanda Keteni satışı,Yeni Zelanda Keteni fiyat,Yeni Zelanda Keteni bitkisi

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×