Kamelya Gülü - Japon Gülü

Camellia japonica

Ürün No: #000770
Boy
120-140 cm
Çap
60 cm
Kap
Saksı
Stok
10
Adet Kargo Birim Fiyatı Birim Fiyat Toplam
1 adet (Kargo Bizden) 6.000,00 TL 6.000,00 TL
6,000.00 TL
* Fiyatlara KDV dahildir.
* Sipariş etmek istediğiniz miktarı belirtin. Hesaplanan ücreti görün. Sepete atıp alışverişe devam edin ya da hemen satın alın.
* Siparişinizi iptal etmek ve ödemenizi geri iade almak için bizi 0532 245 1384 nolu telefondan aramanız yeterlidir. Ödemiş olduğunuz bedeli en gec 3 is günü içinde geri iade alabilirsiniz.

Aynı gün kargo, stoktan teslimat

Geri iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir

Ürün açıklaması

Kamelya gülü çok dekoratif bahçe ve peyzaj bitkisidir. Yaprak dökmediği için yılın 12 ayı çok güzel görseller sunar gülleri dikensiz olduğundan ayrıca çok yoğun gül açtığı için peyzaj bahçelerinin vaz  geçilmez bitkisi olmayı başarmıştır.çiçeklenme dönemi marmara bölgesi için ocak,şubat,mart ayıdır.Üretim şekli genelde dal çeliğimdem yapılır.eski 15- 20 decere soğuk havaya dayanımı vardır.Çok güneşi sevmez alaca gölge alanlar çok daha uygun olacaktır,güneşli alanlarda suyuna dikkat edilmesi gerekir.

Kamelya Camellia japonica, Anavatanı Japonya’dır. En önemli özelliklerinden biri kışın yapraklarını dökmemesidir. Yaklaşık dört metreye kadar boylanabilir. Çiçeğinin orta bölümünde sarı renkli erkek organı bulunur. Yaprakları bu erkek organının çevresine dizilidir. Beyaz, pembe, kırmızı va alacalı renklerde olanlarına da rastlayabilirsiniz. Yaklaşık 250 türü vardır. - Çiçeğimiz, yarı gölge, sabah güneşi ve rüzgar almayan alanları sever. - Sulamsına özen gösterin. Sabah erken saatlerde ya da akşam vakti sulayın. Yağmurlama şeklinde sulamalısınız. -

Çiçeklerinizin sağlıklı gelişmesi için bitki besini vermeyi ihmal etmeyin. - Funda toprağında mutlu olur. - Tek başına ya da büyük saksılarda yetiştirebilirsiniz. - Dört meyveye kadar yayılış gösterilebilir. - Her ne kadar türüne göre değişse de, çok sıcak iklimlerden hoşlanmaz. - Şubat- mayıs arası çiçeklenir. Nasıl Yetiştirebilirsiniz? Aynı senenin yarı odunsu dallarından temmuz- ağustos aylarında 10 santimetrelik bir dal alın. - İki ya da üç yaprak kesin . - Kum ve üretim torfu karışımına daldırın. - Köklenmesi uzun süren bir bitkidir. - Yağmurlama yöntemiyle sık sık sulayın. - Köklendiğini görünce, mart-nisan aylarında asıl yerlerine dikebilirsiniz. - Toprağın çok derin olmamasına dikkat edin.

kamelya,Camellia japonica,Camellia,güller,dikensiz gül,satılık kamelya,satılık kamelya,satilik kamelya,kamelya satis,kamelya fiyatlari,kamelya fidani,kamelya agaci,kamelya bitkisi fiyat,kamelya fidani satisi,kamelya fiyat,camellia satis,satılık Camellia japonica,Camellia japonica fiyatları,Camellia japonica bitkisi,Camellia japonica ağacı,Camellia japonica fidanı,Camellia japonica satışı,Camellia japonica fidanı fiyatları,Camellia japonica,satılık Camellia,Camellia fiyatları,Camellia fiyat,Camellia satış,Camellia satışı,Camellia bitkisi fiyatları,Camellia çalısı

Aynı kategorideki diğer ürünler

Kargo Bizden
Sarmaşık Gül Fidanı
Sarmaşık Gül Fidanı Climbing Rose
120-140 cm , Stok 100 adet
600,00 TL
Kargo Bizden
Kamelya Gülü - Japon Gülü
Kamelya Gülü - Japon Gülü Camellia japonica
50-60 cm , Stok 10 adet
960,00 TL
Kargo Bizden
Kamelya Gülü - Japon Gülü
Kamelya Gülü - Japon Gülü Camellia japonica
80-100 cm , Stok 10 adet
1.800,00 TL
Kargo Bizden
Kamelya Gülü - Japon Gülü
Kamelya Gülü - Japon Gülü Camellia japonica
20-25 cm , Stok 100 adet
480,00 TL