Kırmızı yapraklı Japon Akçaağaç-Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Kırmızı Yapraklı Japon Akçaağaç-Kargo Bizden

Acer Palmatum Atropurpureum

KARGO BİZDEN ! Kırmızı yapraklı Japon Akçaağaç-Kargo Bizden
  • Kırmızı yapraklı Japon Akçaağaç-Kargo Bizden
Ürün Nou00796
Ürün İsmiKırmızı yapraklı Japon Akçaağaç-Kargo Bizden
Latince İsmiAcer Palmatum Atropurpureum
Kategorisiİthal Bitkiler
Stok Miktarı50
Boy125-150 cm
Çap50-60 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 594.00
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 594.00 TL
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Kırmızı yapraklı Japon Akçaağaç-Kargo Bi
Yorumlar
Kargo

Yaklaşık 150 türü olan, her dem yeşil ve yaprak döken ağaç ve ağaççıklardır. Anavatanı Avrupa, Kuzey Afrika, Asya, Kuzey ve Orta Amerika’dır. Gençlik döneminde hızlı, daha ileri yıllarda yavaş büyüyen bitkilerdir. Bazı türleri donlara dayanıklıdır. Drenajı iyi olan, organik maddece zengin ve killi topraklarda daha iyi yetişir ve ışık isteği yüksektir. Mevsimsel renk değişimlerini dekoratif yapraklarıyla gösteren türleri olup koleksiyon meraklılarınca tercih edilir.

Kışların soğuk, karlı, yazların rutubetli geçtiği tüm asitli topraklarda ( siyah ormansı, yumuşak toprak) ve serin bölgeler de, Japon Akça ağaclar yetişebilir. Gölet kenarları Japon Akça ağaçları için mükemmel yerlerdir.

Gündüz güneşte bu bitkileri sakın sulamayın aksi takdirde yapraklar yanmalar oluşucaktır. Suyunu, güneş yokken verin. Çok sıcaklar da bile akşam vakti yaprakları ıslatmayın, kökleri sulayın.

japon akçaağaç fiyatları,Kırmızı Yapraklı Japon Akçaağaç,Acer palmatum atropurpureum,satılık Kırmızı Yapraklı Japon Akçaağaçı,Kırmızı Yapraklı Japon Akçaağaçı fiyatları,Kırmızı Yapraklı Japon Akçaağaçı satışı,Kırmızı Yapraklı Japon Akçaağaçı fidanı,satılık Acer palmatum,Acer palmatum fiyatları,Acer palmatum fiyat,Acer palmatum fidanı,Acer palmatum satışı,Acer palmatum satış,Acer palmatum fidanı fiyatları,Acer palmatum ağacı,Acer palmatum ağacı satışı,Acer palmatum ağacı fiyatlarıAcer palmatum ağacı fiyat

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×