Kırmızı Cennet Bambusu-Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Kırmızı Cennet Bambusu-Kargo Bizden

Nandina Domestica Gulf Stream

KARGO BİZDEN ! Kırmızı Cennet Bambusu-Kargo Bizden
Ürün Nou01303
Ürün İsmiKırmızı Cennet Bambusu-Kargo Bizden
Latince İsmiNandina Domestica Gulf Stream
KategorisiÇalı Türleri
Stok Miktarı500
Boy20-30 cm
Çap20 cm
KapSaksı
Perakende fiyat 32.40
5 adete için birim fiyattır
Toptan fiyat 27.00
10 adet için birim fiyattır

Fiyatlara KDV dahildir !

Lütfen dikkat !
5 adet 162.00 TL
10 adet 270.00 TL
Toptan alım fiyatı için en az 
10 adet
sipariş vermeniz gerekmektedir.
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Kırmızı Cennet Bambusu-Kargo Bizden
Yorumlar
Kargo

Ana vatanı Çin ve Japonyadır. Cennet bambusunun şekilli küçük yaprakları, şekillendirilebilen gövdesi, ve yıl içinde mevsimle birlikte renk değiştiren yaprak ve gövdesi ile dikkat çekmektedir. Hızlı büyüyen türdür.

Cennet Bambusu adının aksine bir bambu değildir. Tüm yıl boyunca gerek yaprakları gerek gövde rengini mevsime göre değiştiren, çiçeklenme döneminden sonra da kıpkırmızı meyveler veren bitki, hem Yaz sıcaklarına hem de Kışa dayanıklılığı Türkiye genelinde kolayca yetiştirilebilir ender türlerden biridir.

Organik maddece zengin topraklarda hızla gelişir. Kumlu toprak sevmemesine rağmen toprağını geçirgen ister. Bilinen hiçbir zararlısı , böceği yoktur. Çok dayanıklıdır, ve çok kolay uyum sağlar. Ortalama 100 yıl yaşar. Doğrudan güneş altında yetiştirebileceğiniz gibi yarı gölge hatta gölge de dahi gelişim gösterebilir. Bitki kök saldıktan ve oturduktan sonra uzun süreler kuraklığa dayanabilir. Tohumdan ya da çelikleme yöntemi ile üretilebilir.

Don görmeyen illerde kışın çiçeklenen tür, don gören illerde bahar başında çiçeklenir.

satılık Kırmızı Cennet Bambusu, Kırmızı Cennet Bambusu,Nandina domestica Gulf Stream,Kırmızı Cennet Bambusu, Çiçeği Kırmızı Cennet Bambusu Bitkisi ,Kırmızı Cennet Bambusu Fidanı,Kırmızı Cennet Bambusu Bakımı,Kırmızı Cennet Bambusu Yetiştiriciliği,Saksıda Kırmızı Cennet Bambusu,Kırmızı Cennet Bambusu Dikimi,Kırmızı Yapraklı Cennet Bambusu,Kırmızı Cennet Bambusu fiyatları,Kırmızı Cennet Bambusu fiyatı,Kırmızı Cennet Bambusu satışı,Kırmızı Cennet Bambusu üretimi,Kırmızı Cennet Bambusu satınal,Kırmızı Cennet Bambusu fiyat,Kırmızı Cennet Bambusu fiyatları,Kırmızı Cennet Bambusu sipariş ver,Kırmızı Cennet Bambusu bitkisi,satılık Nandina Domestica Gulf Stream,Nandina Domestica Gulf Stream satışı,Nandina Domestica Gulf Stream üretimi,Nandina Domestica Gulf Stream bitkisi,Nandina Domestica Gulf Stream satınal,Nandina Domestica Gulf Stream

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×