Kamkat (Kumquat) Kumkuat - Kargo Bizden

Üye ol / Giriş yap
×

Kamkat (Kumquat) Kumkuat - Kargo Bizden

Karadeniz Rize Soğuk Havaya Dayanıklı

KARGO BİZDEN ! Kamkat (Kumquat) Kumkuat - Kargo Bizden
Ürün Nou00872
Ürün İsmiKamkat (Kumquat) Kumkuat - Kargo Bizden
Latince İsmiKaradeniz Rize Soğuk Havaya Dayanıklı
KategorisiTurunçgiller
Stok Miktarı50
Boy30-40 cm
Çap20_25 cm
KapSaksı
Toptan fiyat 86.40
1 adet için birim fiyattır
Lütfen dikkat !
1 adet 86.40 TL
BU ÜRÜNDE KARGO BİZDEN

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Kamkat (Kumquat) Kumkuat - Kargo Bizden
Yorumlar
Kargo

Kumkuatlar Güney Çin ve Malezya kökenlidir. 19.yüzyıl ikinci yarısında süs bitkisi olarak önce Avrupa ve Kuzey Amerika kıtalarına getirilmiş sonra da dünyaya yayılmışlardır.

Kumkuat ağaçları yavaş büyüyen kompakt bitkilerdir, en fazla 3-4,5metre yüksekliğe ulaşırlar. Gençken dalları yeşilimsi ve kıvrımlı, dikensiz veya hafif dikenlidir. Yaprakları sivri uçlu, oval, kenarları hafif dişli, üstü parlak, altı hafif soluk yeşildir. Meyve türüne göre yuvarlak veya oval şekildedir.

Meyve kabuğu, altın sarısı veya turuncu-kırmızı olabilir. 3-7 dilimden oluşan, asidik meyveleri, çok sulu değildir, bazen çekirdek içerir, bazen de çekirdeksizdir. Meyveler kabukları ile birlikte yenebilirler. Genelde yazın çiçek açarlar, meyveleri sonbahar sonu sararmaya başlar ve toplanmadığı durumlarda, tüm kış bitkinin üzerinde kalırlar.

Kumkuat,Kumkuat fiyat,Kumkuat fiyatları,Kumkuat fidanı,Kumkuat bitkisi,satılık Kumkuat,kamkat fidanı,kamkat,fiyatları,satılık kamkat,kamkat bitkisi,satılık mandalin,satılık limon,satılık portakal,limon fiyatları,mandalin fiyatları,portakal fiyat,Fortunella Japonica fiyat,satılık Fortunella Japonica,kamkat fidanı, satlık kamkat fidanı, ucuz kamkat fidanı, yeni kamkat fidanı, kamkat fidanı ilan, kamkat fidanı arıyorum, kamkat fidanı sitesi, kamkat fidanı satışları, sahibinden kamkat fidanı, kamkat fidanı arayan, kamkat fidanı fiyatı, kamkat fidanı ilanlari, satılık kamkat fidanı, sahibinden satılık kamkat fidanı, satilik kamkat fidanı, kamkat fidanı satanlar, sahibinden kamkat fidanı satışı

Satıldığı bölge: Sakarya
Gönderim alanları: Tüm Türkiye
Kargo ücreti: Alıcı öder
Kargo süresi: En az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
Kargo şirketi: Aras Kargo
×